Mk Orlovi - Mala subotica


Adresa: Glavna 23, Mala Subotica

Međimurska Županija , 40321, Hrvatska

OIB: 3913900734

Žiro račun: 2392007-1100049261 PBZ

Klub se otvara svakog petka od 20:00 sati.

Filter
Prikaz # 
Ime Pozicija Telefon
Otmar Križan Predsjednik 098493010
Josip Vrzan Dopredsjednik 0989095021
Davor Pintar Tajnik 0998227236
Dalibor Klobučarić Administrator stranice 0917399831
Branimir Mihalic Član upravnog odbora 0994186011
Monika Petrac Zapisničar 0981760065

Posljednje galerije

Vremenska prognoza

Zagreb
--- °C

Tko je online

Imamo 31 gostiju i nema članova online