hrenfrdehuitrues

• Registracija
PLAKAT2019Dana 08.08.2020. MK Orlovi već tradicionalno organiziraju motoparty i proslavu svojega 13. rođendana. Uz već tradicionalno dobru glazbu, hranu, piće i naravno neizostavno dobro duženje pozivamo vas da nam se pridružite i da se dobro provedete kao naši gosti. Potrudit ćemo se biti dobri domaćini. Svi detalji će biti naknadno objavljeni. Najbitnije je da si rezervirate termin. Nadamo se da će do onda situacija u RH biti pod kontrolom. Vidimo se u što većem broju.
Kliknite ovdje da biste povećali sliku

Dana 18.10.2019. MK Orlovi su ponovo pokrenuli osnivanje kluba kao udrugu građana i donijeli novi statut, te imenovali novo vodstvo kluba. O detaljima ćemo vas obavijestiti.

Statut možete vidjeti ovdje.

STATUT

Na inicijativu nekolicine zaljubljenika u motore iz Male Subotice dana 19.08.2007. osnovan je klub motorista pod nazivom Moto klub "ORLOVI" Mala Subotica. Već na Osnivačkoj skupštini skupio se impozantan broj motorista te ih se 20 odmah i učlanilo. Za prvog predsjednika izabran je gosp. Zvonimir Kristofić, za dopredsjednika gosp. Josip Vrzan, za tajnika gosp. Otmar Križan. Osnivačkoj skupštini u ime općine Mala Subotica nazočio je gos. Željko Maček član poglavarstva zaduženog za udruge.

Jedno kratko vrijeme je klub bio u stanju mirovanja kao udruga, ali smo se i dalje okupljali. Ponovno smo ga aktivirali kao udrugu građana 18.10.2019. i donijeli novi statut, te imenovali novo vodstvo kluba. Statut možete vidjeti ovdje.

s5_box

galerija

Pronađite nas na karti

Malo o nama

Nalazite se na službenim stranicama Moto kluba Orlovi Mala Subotica.
Ovdje objavljujemo sve događaje vezane uz rad našeg kluba.
Ukoliko nam se želite pridružiti, podržati nas ili jednostavno nešto pitati i saznati više o nama slobodno nas možete kontaktirati preko ovoga obrasca.